Usługi Magazynowania

Oferta stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach mających na uwadze konieczność ograniczania kosztów i ceniących sobie elastyczność w planowaniu dalszej działalności.

Usługi magazynowania i konfekcjonowania świadczone przez GÓRCZYN BIZNES PARK nie wiążą się z koniecznością wpłacania kaucji, ani deklaracją minimalnego okresu trwania umowy. Minimalna powierzchnia, dla której świadczone mogą być rzeczone usługi to 1 m2, a płaci się jedynie za rzeczywiste wykorzystanie powierzchni w danym czasie.

Jest to idealne rozwiązanie między innymi dla przedsiębiorstw handlowych, które nie są pewne co do przyszłego zapotrzebowania na powierzchnie magazynową, dla przedsiębiorców posiadających na stanie duże i ciężkie przedmioty, których przechowywanie wiąże się z koniecznością korzystania z wózka widłowego i fachowej siły roboczej.

Usługi świadczone w tym zakresie przez GÓRCZYN BIZNES PARK to nie tylko przechowywanie, ale także zarządzanie spedycją. Aby wysłać swój towar do klienta nie musisz już osobiście przyjeżdżać do magazynu i martwić się o kuriera – GÓRCZYN BIZNES PARK załatwi to za Ciebie. Oszczędność czasu i zero ryzyka!